Parafia

Ogłoszenia parafialne


Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Kontakt

Parafia pw.  św.  Jakuba Apostoła
ul. Kościelna 2
82-340 Tolkmicko

tel.: (+48) 605-622-456
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Aktualności

Ogłoszenia parafialne 21.08.2016 (2016-08-20)
Ogłoszenia parafialne 21.08.2016

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

21.08.2016

1.    Witamy serdecznie ks. Lecha Hebrowskiego, który  rozpoczyna pracę w naszej parafii. Księże, życzymy Ci, byś dobrze czuł się wśród nas, by Matka Boża Wspomożycielka Wiernych upraszała Ci potrzebne łaski na każdy dzień. Szczęść Boże. 

2.    W tym tygodniu: w poniedziałek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej, w środę – Święto Św. Bartłomieja Apostoła oraz Miesięczne Wspomnienie Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, w piątek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

3.    Zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego, w którym jak zwykle, znajdziecie wiele interesujących artykułów. 

4.    Zapowiedzi przedmałżeńskie:

- Rafał Ignacy Szubert – kawaler i Wioleta Święcon – panna, obydwoje  z parafii tutejszej. Zapowiedź II.

- Mateusz Krzysztof Szydłowski – kawaler z Parafii Św. Wojciecha w Elblągu i Jolanta Misztal – panna z parafii tutejszej. Zapowiedź I.

Ktokolwiek znałby przeszkody uniemożliwiające zawarcie małżeństwa którejś z wymienionych par, zobowiązany jest w sumieniu powiadomić kancelarię parafialną.

5.    Dziękujemy osobom z ulicy Zakopiańskiej za przygotowanie kościoła do dzisiejszej liturgii. Są to Panie: Izabela Gregor, Honorata Świerczyńska, Grażyna Burcewicz, Krystyna Rosół, Jolanta Pyra. Bóg zapłać za złożone ofiary. 

Powtarzamy jeszcze Komunikat:

Ojcowie Franciszkanie z Kadyn w dniach 16,17,18,19 września organizują pielgrzymkę autokarową do Lichenia, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Krakowa i w drodze powrotnej Częstochowa. Koszt pielgrzymki 320 złotych. Kontakt zamieściliśmy w naszej gablocie.

 


03722791on-line:11
Parafia świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
lanart