Parafia

Ogłoszenia parafialne


Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Kontakt

Parafia pw.  św.  Jakuba Apostoła
ul. Kościelna 2
82-340 Tolkmicko

tel.: (+48) 605-622-456
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Aktualności

WYJAZD NA FILM BÓG W KRAKOWIE 18.06.2016 (2016-06-18)
WYJAZD NA FILM BÓG W KRAKOWIE 18.06.2016

BÓG W KRAKOWIE

KOLEJNY FILM, KTÓRY OBEJRZELIŚMY

18.06.2016

W sobotnie popołudnie 18 czerwca 33 osoby z naszej parafii, pod duchowym przewodnictwem ks. Wiesława Kani wyjechała do Elbląga na film „BÓG W KRAKOWIE”.

A oto recenzja tego filmu.

Młody polityk, który otrzymuje korupcyjną propozycję; dziewczyna szukająca miłości; stojąca na rozdrożu prawniczka specjalizująca się w sprawach rozwodowych; drobny złodziej pragnący ukraść relikwiarz z Krwią Pańską; małżeństwo niemogące doczekać się dziecka; wreszcie kobieta po przejściach i mężczyzna niepotrafiący wyzwolić się ze szponów hazardu. Co ich łączy? „Bóg w Krakowie” to film o potędze Bożego Miłosierdzia i tęsknocie człowieka za Stwórcą. Jego akcja rozgrywa się współcześnie na tle urokliwego, tajemniczego i mistycznego miasta, które sam Bóg postanowił uczynić stolicą swojego Miłosierdzia. Na splatających się drogach bohaterów swoje ślady odciskają wielcy święci: św. Jan Paweł II, św. Brat Albert, św. Jadwiga, św. Faustyna, a nawet… św. Rita, a niezwykłe sceny rozgrywają się w pełnych mistyki miejscach: pod wawelskim Czarnym Krzyżem, cudowną figurą Dzieciątka Koletańskiego czy przed obrazem Matki Bożej Wolności.”

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy obejrzeć ten piękny film i dziękujemy ks. Wiesławowi, że czuwa nad wszystkimi nowościami i dostarcza nam wielu duchowych przeżyć.

03780967on-line:11
Parafia świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
lanart