Parafia

Ogłoszenia parafialne


Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Kontakt

Parafia pw.  św.  Jakuba Apostoła
ul. Kościelna 2
82-340 Tolkmicko

tel.: (+48) 605-622-456
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Aktualności

WYCIECZKA DO WARSZAWY - 30.04.2016 (2016-05-01)
WYCIECZKA DO WARSZAWY - 30.04.2016

WYJAZD DO TEATRU BUFFO W WARSZAWIE

NA SPEKTAKL "TYLE MIŁOŚCI"

30.04.2016

W sobotę 30 kwietnia ponad 30-osobowa grupa parafian udała się do Warszawy. Celem był Teatr Buffo i spektakl „Tyle miłości”. Opiekunem grupy był niezmordowany ks. Wiesław Kania.

Po przybyciu do Warszawy, wycieczka zatrzymała się na modlitwie przy grobie ks. Jerzego Popiełuszki. Poczęstunek w Bazylice na Pradze wzmocnił uczestników przed zwiedzaniem Muzeum Powstania Warszawskiego. Potem wszyscy mieli trochę wolnego czasu, by wieczorem zająć swoje miejsca w Teatrze Buffo. 

Nie można było robić zdjęć, więc tej dokumentacji nie przywieźli. Natomiast spektakl „Tyle miłości” zapewnił  wszystkim wspaniałą 100 minutową rozrywkę, przywołał wspomnienia z dawnych lat.

Oto krótka recenzja i zdjęcie z tego spotkania z dawną piosenką:

„Zapraszamy Państwa na spektakl, który jest dedykowany tym, którzy kochali, kochają lub będą kochać.

Podczas tego klimatycznego i wręcz bajkowego spektaklu, usłyszą Państwo takie piosenki, jak: Tyle Miłości, Mała Inez, Ta ostatnia niedziela, Ja się boję sama spać, Już nie zapomnisz mnie, On nie powróci już, Tylko ty.

„( …) Spektakl w Buffo nie różniłby się od licznych rewii przedwojennych szlagierów, gdyby nie poczucie humoru Janusza Józefowicza oraz pomysłowe połączenie teatru z techniką filmową. (…) Wielbiciele stylu Buffo – inteligentnej parodii, młodych głosów i brawurowej choreografii – nie będą zawiedzeni, zwłaszcza po drugiej części. Rozrywka w starym, dobrym stylu.”

Wszystko to uczestnicy tej niebywałej wycieczki, mogli zobaczyć dzięki ks. Wiesławowi, któremu cała grupa serdecznie dziękuje.

Zdjęcie i informację zaczerpnięto ze strony:  http://www.studiobuffo.com.pl/spektakl/view/31/TYLE-MILOSCI

03721919on-line:11
Parafia świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
lanart