Parafia

Ogłoszenia parafialne


Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Kontakt

Parafia pw.  św.  Jakuba Apostoła
ul. Kościelna 2
82-340 Tolkmicko

tel.: (+48) 605-622-456
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Aktualności

PODZIĘKOWANIE KSIĘDZU REKOLEKCJONIŚCIE 16.03.2013 (2016-03-16)
PODZIĘKOWANIE KSIĘDZU REKOLEKCJONIŚCIE 16.03.2013

PODZIĘKOWANIE 

KSIĘDZU REKOLEKCJONIŚCIE

16.03.2016

Dzisiaj  w naszej parafii zakończyły się  Rekolekcje Wielkopostne. 

Dziękujemy bardzo serdecznie   ks. Jarosławowi Wąsowiczowi, Salezjaninowi z Piły,  za trud włożony w głoszenie nam Słowa Bożego.   Cieszymy  się, że mogliśmy  uczestniczyć w tych rekolekcjach, wysłuchać tylu pięknych świadectw świętych ludzi naszych czasów, doznać wielu chwil wzruszenia.

Dni rekolekcji każdy z nas przeżywał na swój sposób, ale dla każdego był to czas szczególnego zamyślenia, "czas zatrzymania się", odłożenia w kąt niezałatwionych spraw. To święty czas zasłuchania się, by w natłoku codziennych zajęć na  nowo odnaleźć siebie, drugiego człowieka i Boga. Twoje nauki sprawiły że jesteśmy w pełni przygotowani do zbliżających się Świąt Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Księże Rekolekcjonisto. Serdecznie dziękujemy Ci i polecamy w modlitwach opiece Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, a na dalsze lata duszpasterstwa życzymy, aby Twe ziarna padały na żyzną ziemię i wydały plon stokrotny. Niech Bóg obdarza Cię łaskami, których potrzebujesz, byś jeszcze pełniej mógł realizować Swoje kapłańskie powołanie.

Przyjmij od nas najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech radosne Święta Paschalnej Ofiary przyniosą Tobie: MIŁOŚĆ w codzienności, NADZIEJĘ w bezradności i WIARĘ w wątpliwościach. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza Czcigodnego Księdza zdrojem łask i błogosławieństwem w życiu osobistym i w posłudze kapłańskiej.  

 Szczęść Boże

                                                    Ks. Proboszcz Józef Grochowski

                                            Księża Współpracownicy i tolkmiccy parafianie.

Zdjęcia: http://www.salezjanie-tolkmicko.pl/galeria,384,rekolekcje-wielkopostne-2016.html 

 


03721532on-line:11
Parafia świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
lanart