Parafia

Ogłoszenia parafialne


Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Kontakt

Parafia pw.  św.  Jakuba Apostoła
ul. Kościelna 2
82-340 Tolkmicko

tel.: (+48) 605-622-456
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Aktualności

Ogłoszenia parafialne 24.01.2015 (2015-01-24)
Ogłoszenia parafialne 24.01.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III NIEDZIELA ZWYKŁA

25.01.2015 r.

1.  Zakończyliśmy tegoroczną kolędę duszpasterską w naszej parafii. Jeśli kogoś pominęliśmy, lub nie było go w domu, a chce, żebyśmy go odwiedzili, prosimymo zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii parafialnej. 

 

2. We wtorek 27 stycznia kończymy zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Sprzęt prosimy dostarczyć na podwórko parafialne. 

 

3. Jest nowy numer Informatora Parafialnego, w całości poświęcony św. Janowi Bosko, z racji jubileuszu 200 rocznicy urodzin, którą w tym roku obchodzimy.

 

4.  W sobotę Uroczystość Św. Jana Bosko, wielkiego Wychowawcy młodzieży. Zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą koncelebrowaną o godz. 12:00. Będzie jej przewodniczył ks. Jacek Jezierski – Biskup Elbląski. 

 

5. W ramach obchodów tej Rocznicy, zapraszamy Was na Koncert kolęd w wykonaniu Chóru Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego z Warszawy,   w niedzielę 1 lutego o godz. 19:00 w naszym kościele. Zaproszenia można nabywać dziś, po Mszach Św., oraz w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

 

6.   Nasze dzieci rozpoczynają ferie zimowe. Oratorium zorganizowało dla nich w pierwszym tygodniu różne atrakcje pod hasłem „Zima w mieście”. W przyszłą niedzielę dzieci wyjeżdżają na narty do Zakopanego. Dziękujemy ks. Darkowi i wszystkim osobom wspomagającym te działania, za pomoc i zaangażowanie w zorganizowanie zimowego wypoczynku naszych dzieci. 

 

7.   Zapowiedzi przedmałżeńskie:

 

       Do Sakramentu Małżeństwa mają zamiar przystąpić następujące osoby:

 

- Michał Hofman, kawaler z Parafii Matki Bożej Królowej Polski i Magdalena Agnieszka Janowicz, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź II.

 

Ktokolwiek wie coś o przeszkodach do zawarcia Sakramentu Małżeństwa między tymi osobami, proszony jest  o powiadomienie kancelarii parafialnej.

 

8.   Bóg zapłać osobom z ul. Portowej za sprzątanie kościoła w tym tygodniu: Krystynie Machcińskiej, Helenie Łukawskiej, Jolancie Urbanek, Beacie Idzikowskiej, Natalii Idzikowskiej. Dziękuję za złożoną ofiarę. 

 

 

 

 


03721395on-line:22
Parafia świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
lanart