Parafia

Ogłoszenia parafialne


Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Kontakt

Parafia pw.  św.  Jakuba Apostoła
ul. Kościelna 2
82-340 Tolkmicko

tel.: (+48) 605-622-456
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Aktualności

BOSKIE LATO W TOLKMICKU 2014 - Półkolonie letnie (2014-08-15)
BOSKIE LATO W TOLKMICKU 2014 - Półkolonie letnie

PÓŁKOLONIE LETNIE

BOSKIE LATO W TOLKMICKU

12 - 21.08.2014

Oratorium im. Św. Jana Bosko w Tolkmicku w dniach 12 – 21 sierpnia br. zorganizowało półkolonie dla dzieci pod hasłem „BOSKIE LATO W TOLKMICKU”. Zainteresowanie zaskoczyło organizatorów. Razem z opiekunami uczestniczy 80 osób.

Nie ma się co dziwić. To chyba jedyna propozycja dla naszych dzieci w czasie wakacji. Forma takiego wypoczynku też jest już sprawdzona...

Ks. Darek Machniak, Pani Magdalena Zientara, pozostali duszpasterze oraz animatorzy i rodzice robią wszystko, by dzieci ani przez chwilę się nie nudziły. Jak się okazuje, nie jest tu potrzebny telewizor i gry komputerowe.

Dzieci spędzały już czas na boisku Szkoły Podstawowej w Tolkmicku, w kinie w Elblągu na wzruszającym filmie „ Jak wytresować smoka”, na zabawach przy ognisku. Niezapomniany pozostanie rejs tramwajem wodnym do Krynicy Morskiej, całodzienny pobyt nad morzem i powrót późnym popołudniem do domu. Każdego dnia dzieci otrzymują posiłek obiadowy i słodki podwieczorek.

Do końca półkolonii będzie jeszcze tych atrakcji sporo. Dopasowywane są one do warunków pogodowych, które trochę płatają figla, ale dla organizatorów to też nie jest problemem. 

Ciąg dalszy tego wypoczynku dopiszemy... 

Życzymy wszystkim dobrej zabawy na pozostałe dni i niezapomnianych przeżyć!!

 


 

Zdjęcia: http://www.salezjanie-tolkmicko.pl/galeria,260,boskie-lato-w-tolkmicku-2014.html

03780890on-line:11
Parafia świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
lanart