Parafia

Ogłoszenia parafialne


Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Kontakt

Parafia pw.  św.  Jakuba Apostoła
ul. Kościelna 2
82-340 Tolkmicko

tel.: (+48) 605-622-456
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Aktualności

MODLITWA SALEZJAŃSKA O KOMUNIĘ DUCHOWĄ (2020-03-27)
MODLITWA SALEZJAŃSKA O KOMUNIĘ DUCHOWĄ

MODLITWA SALEZJAŃSKA

O KOMUNIĘ

DUCHOWĄ

Drodzy Parafianie i wszyscy czytający te słowa.

Łączymy się z Wami w tym trudnym czasie duchowo i modlitewnie. Mamy świadomość, że brakuje Wam niedzielnej - a dla wielu  także codziennej - Mszy św. i Komunii świętej. Zachęcamy więc do duchowej łączności z Chrystusem odmawiając z wiarą tę oto modlitwę, która jest salezjańską praktyką od wielu dziesiątek lat, stosowaną w różnych okolicznościach (epidemii, choroby, odosobnienia, spotkań modlitewnych, czy osobistej pobożności). Łączymy się z Wami w jej treści. 

Wasi duszpasterze – salezjanie z Tolkmicka. Szczęść Boże. 

KOMUNIA DUCHOWA

Jezu mój, wierzę, że jesteś prawdziwie obecny w Najświętszym Sakramencie. Kocham Cię nade wszystko i pragnę gorąco mieć Cię w duszy swojej. Ponieważ nie mogę Cię przyjąć teraz sakramentalnie, zawitaj przynajmniej do serca mego.

(pauza – chwila osobistej modlitwy w ciszy)

Jako już przybyłego, witam Cię i jednoczę się ściśle z Tobą. Nie dozwól mi się nigdy od Ciebie oddalić. Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Krew Przenajświętszą Syna Twojego Jezusa Chrystusa, za grzechy moje, za dusze w czyśćcu cierpiące i za potrzeby Kościoła świętego. Amen.

Drodzy moi. Jeśli macie możliwość, proszę, wydrukujcie tę modlitwę dla siebie, oraz dla bliskich lub znajomych, którzy nie mogą skorzystać z internetu. 

Z serca dziękuję. 

Ks. Proboszcz Józef Grochowski.


03721419on-line:11
Parafia świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
lanart