Parafia

Ogłoszenia parafialne


Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Kontakt

Parafia pw.  św.  Jakuba Apostoła
ul. Kościelna 2
82-340 Tolkmicko

tel.: (+48) 605-622-456
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Aktualności

JUBILEUSZ 60 LECIA ZAWARCIA SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA 31.08.2019 (2019-08-31)
JUBILEUSZ 60 LECIA ZAWARCIA SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA 31.08.2019

 

JUBILEUSZ 60 LECIA

ZAWARCIA SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA 

PRZEZ LEOKADIĘ I EDWARDA STANKIEWICZ

31.08.2019

"Ja Edward / Leokadia biorę Ciebie …. za żonę / męża i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz to, że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci. „

Dzisiaj - 31 sierpnia br., w obecności ks. Proboszcza Józefa Grochowskiego, oraz licznie zebranej rodziny i przyjaciół, Edward i Leokadia Stankiewicz uroczyście potwierdzili obecnością na Mszy świętej, że przetrwali w tej przysiędze 60 lat i obchodzą diamentowy jubileusz tego wydarzenia.

Z pewnością, jak to w życiu bywa, Jubilaci przeżywali czas radości i czas różnych zmartwień. Przez całe życie kroczą z głęboką wiarą w Boga i Jego Syna. Codziennie uczestniczą w mszy świętej i nabożeństwach. Razem, zawsze razem…

Jubilaci doczekali się dwóch synów, dziewięciorga wnuków i dwojga prawnuków, którzy są ich radością. O wzajemnej miłości świadczy dzisiejsza uroczystość, w której wszyscy uczestniczyli i wspólnie modlili się, prosząc Poga Ojca  o łaski na Ich dalsze lata.

Tego samego życzył Im również Ksiądz Proboszcz, który do życzeń dołączył pamiątkowy album. 

Drodzy Jubilaci. Niech Matka Boża Wspomożycielka Wiernych wyprasza Wam potrzebne łaski u swojego Syna. Niech Bóg wysłuchuje Waszych pokornych modlitw i udziela Wam i Waszym Bliskim wiele błogosławieństwa na dalsze lata wspólnego życia.

Szczęść Wam Boże.

Informację i zdjęcia zamieszczamy za zgodą Jubilatów.

03722652on-line:44
Parafia świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
lanart