Parafia

Ogłoszenia parafialne


Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Kontakt

Parafia pw.  św.  Jakuba Apostoła
ul. Kościelna 2
82-340 Tolkmicko

tel.: (+48) 605-622-456
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Aktualności

WYJAZD DO KINA NA FILM DOTKNIJ NIEBA 14.10.2018 (2018-10-14)
WYJAZD DO KINA NA FILM DOTKNIJ NIEBA 14.10.2018

WYJAZD DO KINA NA FILM

DOTKNIJ NIEBA

14.10.2018

W niedzielę 14 września grupa Parafian z Tolkmicka pod opieką ks. Proboszcza Józefa Grochowskiego, oraz grupa Parafian z Kadyn pod opieką ks. Proboszcza Ewarysta Grędy , wyjechała do Elbląga na film „Dotknij nieba”

„Dotknij nieba to prawdziwa historia powstania największego religijnego hitu w dziejach amerykańskiej muzyki. Film trafił do polskich kin.

Skomponowany przez Barta Millarda i zespoł MercyMe utwór I Can Only Imagine z miejsca podbił listy przebojów i serca słuchaczy, zdobywając w USA status podwójnej Platynowej Płyty oraz stając się najchętniej graną przez radia chrześcijańską piosenką w historii. Co więcej, uważa się, że piosenka przyczyniła się do setek tysięcy nawróceń.

W filmie zobaczyliśmy historię Barta Millarda od dzieciństwa aż po dorosłość. Zaprezentowane zostaną jego trudne relacje z despotycznym ojcem oraz kręta ścieżka prowadząca go do zostania muzykiem i napisania największego chrześcijańskiego hitu muzycznego w historii Ameryki.”

https://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/filmy/powstal-film-o-piosence-ktora-nawrocila-tysiace-na-chrzescijanstwo-oto-zwiastun-dotknij-nieba/

Film bardzo spodobał się wszystkim uczestnikom tego wyjazdu i już nie możemy doczekać się kolejnego. Bóg zapłać naszym duchowym Opiekunom za zorganizowanie tego wyjazdu.


03805585on-line:22
Parafia świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku 2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
lanart