Parafia

Ogłoszenia parafialne


Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Kontakt

Parafia pw.  św.  Jakuba Apostoła
ul. Kościelna 2
82-340 Tolkmicko

tel.: (+48) 605-622-456
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 22.06.2018 (2018-06-22)
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 22.06.2018

ZAKOŃCZENIE

ROKU SZKOLNEGO

22.06.2018

Nareszcie upragnione wakacje!!!

Tradycyjnie już, wakacje dzieci i młodzieży rozpoczynają się od Mszy św. w naszym kościele.

O godz. 08:00 rano, dzieci i młodzież oraz Dyrekcja, Grono Pedagogiczne ze Szkoły Podstawowej, oraz Rodzice, Pani Przewodnicząca Rady Miasta i Gminy i Pan V-ce Burmistrz Miasta, uczestniczyli w Mszy św. odprawionej przez O. Ewarysta - Proboszcza z Kadyn. Rangi temu wydarzeniu dodał poczet sztandarowy Szkoły. Oprawę liturgiczną zapewnili uczniowie, a na organach grał ks. Piotr. Kazanie okolicznościowe wygłosił O. Ewaryst.

Ksiądz Proboszcz Józef Grochowski i Ksiądz Proboszcz z Kadyn, złożyli dzieciom i młodzieży, oraz wszystkim Nauczycielom i Wychowawcom dobrego wypoczynku, wielu niepowtarzalnych przeżyć. Prosili też, by nie zapominali o Bogu, o niedzielnych Mszach Świętych. 

Po zakończonej Mszy wszyscy wrócili do Szkoły.

Po uczniach Szkoły Podstawowej do kościoła przyszła nieliczna młodzież z Gimnazjum. Modlił się z nimi ks. Proboszcz Józef Grochowski, dziękując za miniony rok nauki. Na zakończenie, życzył wszystkim dobrego wypoczynku i radosnego powrotu  do szkoły.

Wszystkim, rozpoczynającym dzisiaj długie wakacje, życzymy wspaniałego wypoczynku. Niech nieustającą opiekę nad Wami sprawuje Matka Boża i wyprasza Wam potrzebne łaski.

Szczęść Boże.

03722669on-line:22
Parafia świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
lanart