Parafia

Ogłoszenia parafialne


Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Kontakt

Parafia pw.  św.  Jakuba Apostoła
ul. Kościelna 2
82-340 Tolkmicko

tel.: (+48) 605-622-456
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Aktualności

ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH 2018 (2018-03-14)
ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH 2018

ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH 2018

PODZIĘKOWANIE KS. REKOLEKCJONIŚCIE

14.03.2018

W dniach 11 - 14.03.2018 r. przeżywaliśmy w naszej Parafii Rekolekcje wielkopostne. Na Zmartwychwstanie Pańskie przygotowywał nas ks. Sławomir Goworek, Salezjanin z Sokołowa Podlaskiego, który głosił rekolekcyjne.

Nadszedł czas zakończenia tegorocznych Rekolekcji i podziękowania ks. Sławomirowi, który je prowadził.

Drogi Księże Rekolekcjonisto.

Dziękujemy Ci za przeprowadzone Rekolekcje, za Twoje słowa, że można żyć inaczej, lepiej i doskonałej, pod warunkiem, że w naszym życiu zawsze jest obecny Jezus. 

Rekolekcje były dla nas czasem, by zatrzymać się choć na chwilę i przemyśleć nasze życie, by spojrzeć inaczej na drugiego człowieka, miłość i rodzinę. Słuchając nauk potrafiliśmy odnaleźć w nich siebie, swoje życie i myśli. Będziemy starać się, aby nie zgubić drogi, którą nam wskazałeś w głoszonych słowach. 

Drogi Księże Sławomirze.

Wierzymy, że Twoje nauki pozostaną w naszej pamięci i przyniosą obfite owoce duchowe, że będziemy czerpać z nich siłę i wykorzystywać je w codziennym życiu. 

Przyjmij od nas serdeczne Bóg zapłać za ten wspólny czas, za przygotowanie nas na Zmartwychwstanie Pańskie.

Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza Twoje życie miłością, nadzieją, radością i pokojem na każdy, kolejny  dzień  kapłańskiej posługi. 

Niech Święty Jakub, który patronuje naszej parafii i miastu, wyprasza Ci potrzebne siły na dalszą pracę w Winnicy Pańskiej. 

Szczęść Boże.

Z modlitewną pamięcią

Ks. Proboszcz Józef Grochowski, Duszpasterze

i tolkmiccy Parafianie.

 

Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w tegorocznych Rekolekcjach wielkopostnych i skorzystali z sakramentów pokuty i pojednania.

Dziękujemy dzieciom i młodzieży, Dyrekcjom, Wychowawcom i Opiekunom naszych placówek oświatowych, za udział w mszach św. i nabożeństwach, Księżom Spowiednikom za wiele godzin w konfesjonałach, oraz wszystkim, którzy w różny sposób pomogli w przebiegu tegorocznych Rekolekcji.

Bóg zapłać za każde dobro.

03721139on-line:55
Parafia świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
lanart