Parafia

Ogłoszenia parafialne


Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Kontakt

Parafia pw.  św.  Jakuba Apostoła
ul. Kościelna 2
82-340 Tolkmicko

tel.: (+48) 605-622-456
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Aktualności

JA JESTEM  - PROJEKCJA FILMU W KOŚCIELE 06.08.2017 (2017-08-06)
JA JESTEM  - PROJEKCJA FILMU W KOŚCIELE 06.08.2017

 JA JESTEM - PROJEKCJA FILMU

O CUDACH EUCHARYSTYCZNYCH

06.08.2017

Dzisiaj - niedziela 06 sierpnia, po Mszy św. wieczornej miało miejsce spotkanie z Panem Janem Bohdanowiczem - współautorem filmu  „Ja jestem” oraz prezentacja tego wyjątkowego filmu o Jezusie Chrystusie, w pełni i prawdziwie obecnym w Eucharystii. 

Obejrzeliśmy  film, przez który sam Pan Jezus mówi do serca człowieka. Pokazuje kim Jest, jaki Jest, o czym myśli, co jest dla niego ważne. Pan Jezus wyjaśnia dlaczego Jest obecny w Hostii, podpowiada jak możnaGo spotkać.

Autorzy podążali śladem cudów eucharystycznych, które wydarzyły się w pięciu miejscach na Ziemi, na pięciu kontynentach. Rozmawiali z ludźmi, którzy doświadczyli przemiany w życiu za sprawą głębokiego, niemal mistycznego zetknięcia z tajemnicą Eucharystii. Pokazali, jak te wydarzenia wpłynęły na ich dalsze losy, relacje rodzinne, życie osobiste i zawodowe.

Film pokazuje też  wydarzenia w Sokółce na Podlasiu, gdzie w październiku 2008 r. w kościele pw. św. Antoniego księdzu udzielającemu Komunii św. wypadł z puszki komunikant. Poddano go specjalistycznym badaniom. Specjaliści uznali, że materiał jest cząstką mięśnia sercowego w agonii. 

Mieliśmy okazję być w tym miejscu na pielgrzymce parafialnej.

Dziękujemy Panu Janowi Bohdanowiczowi za dzisiejszy wieczór, pełen duchowych przeżyć, oraz naszemu Księdzu Proboszczowi za zorganizowanie spotkania. Bóg zapłać.

03722743on-line:11
Parafia świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
lanart