Parafia

Ogłoszenia parafialne


Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Kontakt

Parafia pw.  św.  Jakuba Apostoła
ul. Kościelna 2
82-340 Tolkmicko

tel.: (+48) 605-622-456
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Aktualności

IMIENINY KSIĘDZA PROBOSZCZA JÓZEFA GROCHOWSKIEGO 19.03.2021 (2021-03-18)
IMIENINY KSIĘDZA PROBOSZCZA JÓZEFA GROCHOWSKIEGO 19.03.2021

IMIENINY

KSIĘDZA PROBOSZCZA

JÓZEFA GROCHOWSKIEGO

19.03.2021

Czcigodny Księże Proboszczu. 

W imieniu całej naszej Rodziny parafialnej, proszę przyjąć z głębi serc płynące Życzenia Imieninowe

Dziś chcemy wyrazić swoją wdzięczność Panu Bogu za Twoją obecność w naszej parafii, za to że jesteś naszym duszpasterzem i przewodnikiem duchowym, za inicjowanie różnych przedsięwzięć religijnych i kulturalnych, za gospodarską dbałość o nasz  parafialny kościół, cmentarz, inne obiekty, za niestrudzone polepszanie ich stanu.

Drogi Solenizancie. Dziękujemy Ci za uśmiech, otwartość i życzliwość oraz za wszelkie dobro jakiego za Twoją przyczyną codziennie doświadczamy.

Dziękujemy Ci za skromność, pobożność, która ujmuje wszystkich parafian, oraz za gorliwą modlitwę w intencji nas wszystkich. Dziękujemy za każde błogosławieństwo i udzielony Sakrament, za budowanie wspólnoty, za domową atmosferę.

Kochany Księże Proboszczu. 

Prosimy Boga, by pozwolił Ci zostać z nami przez kolejne lata i nie pozwolił nam zagubić się w tym, nie wiadomo dokąd pędzącym świecie, pełnym pokus i ułudy. Bądź dla nas dalej przykładem Ojca, kochającego swoje dzieci, ale, jak trzeba, karć nas i wskazuj, jak mamy żyć zgodnie z przykazaniami Boga.

Życzymy Ci zdrowia w codziennym życiu kapłańskim i życzliwości parafian. W szczególności życzymy Ci Bożych łask, wszelkich darów Ducha Świętego.Staramy się pamiętać o Tobie w naszych skromnych modlitwach. 

Księże  Proboszczu.

Niech Matka Boża Wspomożycielka Wiernych i Święty Józef – Twój Patron, wypraszają Ci zdrowie i potrzebne łaski na kolejne lata Twojej kapłańskiej posługi.  Szczęść Boże.             

                   Współbracia Salezjanie

                    i tolkmiccy Parafianie

Solenizant odprawił Mszę świętą o godz. 18:00, w koncelebrze z ks. Tadeuszem Pawlukiem i ks. Andrzejem Diłęgowskim. Na organach grał ks. Piotr Boryczka. Po Mszy św. Parafianie złożyli ks. Proboszczowi życzenia imieninowe.

Bóg zapłać za wszelkie dobro.

Zdjęcia z Mszy św.: http://www.salezjanie-tolkmicko.pl/galeria,682,imieniny-ksiedza-proboszcza-jozefa-grochowskiego-19032021.html

03721929on-line:22
Parafia świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
lanart