Parafia

Ogłoszenia parafialne


Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Kontakt

Parafia pw.  św.  Jakuba Apostoła
ul. Kościelna 2
82-340 Tolkmicko

tel.: (+48) 605-622-456
www.salezjanie-tolkmicko.pl

Aktualności

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KAPŁAŃSKIEGO - WIELKI CZWARTEK 09.04.2020 (2020-04-08)
ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KAPŁAŃSKIEGO - WIELKI CZWARTEK 09.04.2020

ŻYCZENIA

Z OKAZJI DNIA KAPŁAŃSKIEGO

WIELKI CZWARTEK

09.04.2020

Czcigodny Księże Proboszczu, Księże Piotrze, Księże Henryku, Księże Andrzeju.

W Wielki Czwartek, kiedy wraz z całym Kościołem wyrażamy wielką wdzięczność Panu Bogu za ustanowienie sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. My w naszej Wspólnocie, w szczególny sposób dziękujemy Drodzy Księża za Wasze  powołanie do kapłaństwa i za to, że droga Waszej duszpasterskiej służby przywiodła Was do tolkmickiego Kościoła. 

Za tę posługę dla nas dziś, w tym bardzo trudnym dla wszystkich czasie, pięknie Wam dziękujemy. Dziękujemy za wszystkie msze święte, za modlitwy, za sakramenty, które za Waszym pośrednictwem otrzymujemy. Dziękujemy za słowa nauki, otuchy, pocieszenia i nadziei. Za Wasze świadectwo wiary. To dzięki Waszej pracy w naszej wspólnocie łatwiej nam odnajdywać się i podążać drogą prowadzącą do Boga.

Naszą wdzięczność wyrażamy w modlitwie. Dołączamy także z serca płynące życzenia: zdrowia, pokoju w sercu, siły i wytrwałości, pogody ducha i ludzkiej życzliwości. 

Niech Pan rozpromienia oblicze swe nad Wami i obdarzy każdego z Was tymi darami Ducha Świętego, których najbardziej potrzebujecie. Niech pozwala Wam jak najczęściej i jak najdłużej radować się dobrymi owocami Waszej duszpasterskiej posługi.

Szczęść Boże.

Z darem modlitwy

tolkmiccy Parafianie.


03721494on-line:11
Parafia świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
lanart